Ukmergės rajono savivaldybės iškilmingo tarybos posėdžio atgarsiai

Data

2018 05 28

Įvertinimas
2
ukmergefoto.png
Nuotraukos šaltinis: ukmerge.lt

   Vyriausybės atstovė Vilniaus apskrityje Vilda Vaičiūnienė š. m. gegužės 26 d. dalyvavo Ukmergės rajono savivaldybės iškilmingame tarybos posėdyje, kuriame Ukmergės rajono savivaldybės bendruomenės atstovei gerb. Liucijai Dzigienei suteiktas Ukmergės rajono savivaldybės garbės pilietės vardas. 

   Ukmergės rajono savivaldybėje aštuntą kartą yra pagerbiami ir įvertinami iškilūs bei aktyvūs asmenys – savivaldybės šviesuliai, kurie yra kelrodis bendruomenei, kaip žmogaus aktyvūs veiksmai kuria vertę bendruomenei, o meilė bei atjauta kiekvienam buria aplink save norinčius ir galinčius dalintis gerumu.

   Vyriausybės atstovė pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės garbės pilietę Liuciją Dzigienę už iniciatyvą ir aktyvią veiklą, atkuriant Antano Smetonos gimnaziją bei dalyvaujant Ukmergės rajono visuomeniniame bei kultūriniame gyvenime. Taip pat pasidžiaugė, jog iniciatyva suteikti nusipelniusiai Liucijai Dzigienei garbės pilietės vardą kilo iš bendruomenės, o tai yra pats nuoširdžiausias įrodymas to, jog žmogaus aktyvūs veiksmai, nukreipti bendruomenės stiprinimui ir jos naudai, nepalieka gyventojų abejingų, yra žmonių matomi ir vertinami.